Denise Richards fotoları-Denise Richards resimleri-Denise Richards wallpaper

6 Ekim 2008 Pazartesi

Denise Richards Biyografi
Denise Lee Richards 17 Şubat 1971 Illlinois’de dünyaya gelmiştir. Richards’ın babası Irv kahve dükkanı sahibi, annesi ise telefon mühendisidir. Michelle adlı bir kızkardeşi vardır. 1989 yılında El Camino Lisesi’nden mezun olur. Lisede okurken amigo kızlık da yapar.
Oyuncu olmadan önce Denise bir mankendir. 1990’lı yılları düşük bütçeli filmlerde ufak roller alarak geçiren Denise Richards ilk başrolünü Starship Troppers adlı filmle elde eder (1997). Ardından Wild Things ve bir James Bond filmi The World Is Not Enough (1999) gelir. Spin City, Two and a Half Men, Friends, Seinfeld adlı dizilerde de konuk oyuncu olarak rol alır. DENİSE RİCHARDS 2004 yılında Playboy için çıplak poz verir. 1999 yılında Maxim En Seksi 50 listesinde 9, 2001 yılında FHM En Seksi 100 listesinde de 2. sırada yer alır. AskMen. Com 50 En Güzel Kadın sıralamasında 19. sırada yer alır.
Denise Richards bir zamanlar oyuncu Patrick Muldoon ile çıkar. 2002’de Charlie Sheen ile Scary Movie 3 adlı filmin çekimlerinde tanışan Denise aynı yıl evlenirler. Çiftin iki kız çocukları olur (Sam J. 2004, Lola Rose 2005). Richards In Touch Weekly magazin dersisi tarafından 2005 yılının En Seksi Annesi seçilir. Mart 2005’te çift boşanma kararı verir. Ancak boşanma işlemleri uzun sürer çünkü ikili fiziksel ve sözlü olarak birbirlerine saldırıda bulunurlar. Richards, Sheen’in kumar tutkusundan ve fahişelere olan düşkünlüğünü kamuoyuna açıklar. Sheen suçlamaları kabul etmez ve oldukça sorumluluk sahibi bir baba olduğunu iddia eder. Bu dönemlerde Richards ayrıca Bon Jovi grubundan Richie Sambora ile aşk yaşar ve Richie Sambora uzun yıllardır evli olduğu Heather Locklear’dan boşanır. Denise de medyada bu boşanmanın sebebi olarak gösterilir.Denise Richards Resim Galeri


Etiketler:

0 yorum: